ویژگی های آب یونیزه قلیایی

آب قلیایی چیست و چه خواصی برای سلامت بدن دارد؟

در این مطلب قصد داریم ویژگی های اب یونیزه فلیایی را برای شما بیان کنیم.. پس از خواندن این مطلب تاثیر آب یونیزه قلیایی در درمان دیابت، درمان سرطان، درمان بیماری های کلیوی و گوارشی، درمان یبوست و سایر بیماری ها را بیشتر درک خواهید کرد.

 

آب یونیزه قلیایی

آب یونیزه قلیایی عنصر خوبی برای حفظ شادابی پوست به شمار می رود و برای سلامت قلب مفید است، انرژی را افزایش داده و باعث کاهش وزن می شود و ….. . آب ترکیب اصلی نسوج بدن است و به طور متوسط حدود ۷۵-۷۰ درصد وزن بدن یک شخص بالغ را آب تشکیل می دهد که این مقدار برای کودکان بیشتر است .

۱- آب یونیزه قلیایی و سلامت پوست : قبل از هر چیز باید بدانید آب عنصر خوبی برای سلامت پوست است و با از بین بردن سموم بدن باعث شفافیت طبیعی پوست شما خواهد شد.خـطوط ریز و شـیارهای پـوسـت به هنگام کمبود آب، بیشتر و عمـیق تـر می شوند.نوشیدن آب باعث چاق تر شدن سلولهای پوستی ، کاهش چین و چروک و جوان کردن پوست می شود. همچنین آب بـاعث بـهبود بخشیدن به جریان خـون در پـوسـت می شود و پوست را از وجود ناخالصی ها پاک می کند و امکان تغذیه بهتر پوست رافراهم می کند.

۲- آب یونیزه قلیایی و سلامت قلب : با نـوشـیدن مـقدار آب توصـیه شـده در روز ، می توان از بروز حملات قلبی پیشسلامت قلبگیری و یااحتمال ابتلا به آن را کاهش داد. طی تحقیق منتشره در نشریه آمریکایی “اپیدمیولوژی” احتمال مرگ ناشی از حملات قلبی در کسانی که روزانه بیش از ۷ تا ۶ لیوان در روز آب سالم و پاکیزه می نوشند نسبت به کسانی که کمتر از ۲ لیوان در روز آب می نوشند، ۴۱ درصد کاهش می یابد. سلامت قلب

۳- آب یونیزه قلیایی و افزایش انرژی بدن : میزان انرژی در کسانی که که روزانه به مقدار کافی یونیزه قلیایی می نوشند نسبت به افرادی که بدنشان با کمبود آب روبه روست از سطح بالاتری برخوردار است .کم آبی در بدن می تواند منجر به سستی و خواب آلودگی و در نهایت ضعف عضلات و سردرد شده و همچنین سوخت وساز بدن را کاهش دهد. درد قسمت پایینی کمر و آرتریت ستـون فـقرات نـشانه ی کـمـبود آب در سـتون مهره ها و دیسک ها است. اگر احساس خستگی می کنید علت این خستگی ممکن است کمبود آب بدن باشد.آب باعث انتقال اکسیژن و سایر موادغذایی به سلول های بدن می شود و کمبودآب بدن باعث اختلال در رسیدن این مواد به سلول ها می شود . اگر بدن شما به اندازه کافی پرآب باشد ،قلب شما نیز مجبور نیست برای رساندن خون به نقاط مختلف بدن با شدت بیشتری کار کند.

۴-آب یونیزه قلیایی و حفظ تناسب اندام :اگر به دنبال کاهش وزن هستید بدانید که آب باعث افزایش سوخت و ساز بدن میشود احساس سیر بودن به شما دست می دهد . بنابراین سعی کنید به جای نوشیدن نوشیدنیهای پر کالری آب بنوشید. همچنین چنانچه شما یک لیوان یخ بنوشید بـدن شـما بایـستی این آب را گرم کـند.

در نتیجه مقداری از این گرمای موردنیاز را از سوزاندن چربی ها به دست می آورد .آب می تواند با تحریک بدن با این تفکر که پر است از افزایش وزن پیشگیری کند و به این ترتیب شما را از افراط در خوردن غذاها باز دارد.

۵-آب یونیزه قلیایی و سلول های بدن :آب حلالی است که در آن بسیاری از موادی که برای اعمال سلولی لازم است حل می شود. آب موادی را که در خود حل کرده است در بدن انتقال داده و از طریق خون و مایع بین سلولی در اختیار سلولها قرار می دهد. واکنش های بیولوژیکی داخلی بدن در حضور آب انجام می شوند . آب برای اعمال داخلی مهمی مانند: هضم ، جذب و دفع مواد زائد و بسیاری اعمال دیگر ضروری است و موجب تنظیم حرارت در بدن می شود .

۶- آب یونیزه قلیایی و بهبود کارکرد دستگاه گوارش : آب باعث سهولت حرکت مواد دفعی در روده می شود و از بروز یبوست پیشگیری می کند. در واقع آب نیز همانند فیبرها باعث بهبود کارکرد دستگاه گوارشی می شود جذب بعضی از مواد معدنی از دستگاه گوارش باعث سهولت حرکت مواد دفعی در روده می شود و از بروز یبوست پیشگیری می کند. در واقع آب نیز همانند فیبرها باعث بهبود کارکرد دستگاه گوارشی می شود جذب بعضی از مواد معدنی از دستگاه گوارش با کمک مولکول های آب انجام پذیر است.

۷- آب یونیزه قلیایی و دفع سموم از بدن: نقش دیگر آب سالم و پاکیزه این است که مواد زائد و سمومی مثل اوره را که در اثر متابولیسم مواد پروتئینی در بدن تولید می شود ، دفع می کند . به یاد داشته باشید طی هر برنامه سم زدایی از بدن باید از آب سالم و پاکیزه استفاده کنید. این ماده حیاتی سموم را رقـیـق کرده از بـدن دفـع می کندو با کاهش نوشیدن آب ،خطر ابتلا به سنگ های مجرای ادراری افزایش می یابد.

8- آب یونیزه قلیایی و سوزش معده :یکی از فواید آب یونیزه قلیایی جلوگیری و درمان سوزش معده است. این عارضه ممکن است به احتمال، نشانه ی کمبود آب در بخش فوقانی دستگاه گوارش بوده و نشانه ی مهم تشنگی بدن است استفاده از داروهای مسکن مشکل را برطرف نمی کند و بدن همچنان از کمبود ذخیره آب رنج می برد با نوشیدن آب یونیزه قلیایی اسید معده معالجه می شود. از این رو برای سیستم هاضمه مفید است.

9- آب یونیزه قلیایی وآرتریت : اثر دیگر این مایع حیاتی پیشگیری و بهبود آرتریت است. درد مفصلی روماتوئیدی یا همان آرتریت ممکن است نشانه کمبود آب در مفاصل باشد. این بیماری در هر دو گروه جوانان و سالمندان مشاهده می شود . استفاده از داروهای مسکن مشکل را برطرف نمی کند بلکه اثرات جانبی را هم در پی دارد. دریافت آب یونیزه قلیایی و کاهش مصرف نمک در درمان آرتریت موثر است.

۱۰- آب یونیزه قلیایی و کمردرد: تاثیر آب در جلوگیری و درمان کمر درد نیز مطرح شده است . درد قسمت پائینی کمر و آرتریت ستون فقرات نشانه ی کمبود آب در ستون مهره ها و دیسک ها است . دریافت آب بیشتر به رفع این مشکلات کمک می کند.

۱۱- آب یونیزه قلیایی و کاهش استرس : ۸۵ درصد بافت مغز را آب تشکیل می دهد. به هنگام تشنگی ، بدن و مغز،برای انجام فعالیت های خود با فشار و استرس مواجه می شوند.برای کاهش سطح استرس ،همیشه به هنگام کارلیوان آب برروی میز خود داشته باشید و یا به هنگام ورزش ،یک بطری آب به همراه داشته باشید تا با استرس کمتری به فعالیت بپردازید.

۱۲- آب یونیزه قلیایی و جلوگیری از گرفتگی عضلات : نوشیدن آب باعث می شود که عضلات کمتر دچـار گرفـتـگی شوند و اکسـیـژن رسـانی کافی و پاک سـازی سـموم از آن ها راحت تر انجام شود. همچنین آب به عنوان یک روان کننده در مفصل ها عمل می کند .هنگامی که بدن شما آب کافی داشته باشد می توانید با قدرت بیشتر و یا مدت زمان بیشتری کارهای بدنی را انجام دهید.

۱۳- آب یونیزه قلیایی و کاهش خطر ابتلا به سنگ های کلیه و مثانه: با کاهش نوشیدن آب خطر ابتلا به سنگ های مجرای ادراری افزایش می یابد. آب باعث رقیق کردن نمک ها و مواد معدنی موجود در ادرار می شود و مانع از تشکیل کریستال های سنگ های مجاری ادراری می شود. سنگ های کلیه و مثانه در ادرار رقیق نمی توانند شکل بگیرند. بنابراین خطر ابتلا به این عارضه دردناک کاهش می یابد.

۱۴- آب یونیزه قلیایی و جلوگیری از بیماری های مزمن: و بالاخره گفته می شود، آب یونیزه قلیایی در جلوگیری از آنژین قلبی ،میگرن ،کولیت ،آسم ، بالا ،دیابت در مراحل اولیه ،کلسترول بالا ،افسردگی ،سندروم خستگی مزمن ،لوپوس ،ام اس و دیستروفی عضلانی نقش دارد.

ویژگیهای آب یونیزه قلیایی

آب یونیزه قلیایی دارای یونهای معدنی کافی است.

آب یونیزه قلیایی دارای خوشه های کوچک می باشد تا سلولهای بدن بتوانند آن را به راحتی جذب کنند.

آب یونیزه قلیایی آبی است که به انواع آلاینده ها آلوده نشده باشد. این آلاینده ها سلولهای بدن ما را با خطر مواجه می کنند.

آب یونیزه قلیایی دارای ساختار شش وجهی است. تغییرشکل ساختار آب ممکن است باعث بروز بیماری شود. در سلولهای بیمار ملکولهای آب به صورت پنج ضلعی یا زنجیره مانند هستند.نوشیدن آب

واقعیت های جالب در مورد آب یونیزه قلیایی

• دلیل اول برای کسالت و کاهش انرژی بدن، کمبود آب است.

• خیلی از افراد میزان آب مورد نیاز روزانه(۸ تا ۱۰ لیوان) را نمی نوشند. نوشیدن آب

• آب یونیزه قلیایی بر سلامت پوست تاثیر گذاشته و باعث می شود شاداب و زیبا به نظر برسید.

• در صورت ادامه کم آبی، متابولیسم بدن تا میزان ۳ درصد ممکن است کاهش یابد.

• زمانی که احساس تشنگی دارید به این معنی است که بدن شما ۱ تا ۳ درصد از کل آب بدنش را از دست داده است و این مساله می تواند بر حافظه و توانایی در تمرکز تاثیر بگذارد.

نگران سلامتی خود نباشید و هر روز آب یونیزه قلیایی بنوشید

آب یونیزه قلیایی به سلامتی بدن شما بسیار کمک می کند. آب قلیایی نه تنها پـاکـیزه و خـالص است بلکه با داشتن مینرالها سلامت بدن شما را افزایش می دهد. با نوشیدن روزانه ۸ تا ۱۰ لیوان آب قلیایی، از زندگی لذت ببرید و سلامت بدن خود را تضمین کنید.

آب یونیزه قلیایی پیری را به تعویق می اندازد.

آب یونیزه قلیایی باعث کنترل وزن و تناسب اندام می شود.

آب یونیزه قلیایی سیستم ایمنی را برای مقابله با بیماریها تقویت می کند.

آب یونیزه قلیایی به پانکراس برای ترشح انسولین و کنترل قند خون کمک می کند.

آب یونیزه قلیایی دفع مواد زائد را آسان می کند و مشکل یبوست را برطرف می سازد.

آب یونیزه قلیایی باعث درخشندگی مو، نرمی و صافی پوست بدن و رفع ناراحتی های پوستی می شود.

آب یونیزه قلیایی، اسیدهای چرب اضافی، کلسترول و اسیداوریک را در خود حل می کند تا از بدن دفع شود.

آب یونیزه قلیایی خون را قلیایی می کند و مانع از ضخیم شدن سرخرگها شده و سبب بهبود گردش خون می شود.

آب یونیزه قلیایی غنی از اکسیژن و عاری از باکتری است. این آب، اکسیژن و مینرالهای دیگر را برای سلول می کند.

آب یونیزه قلیایی به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی، رادیکالهای آزاد را خنثی و اسیدهای بدن را پاک می کند و مانـع از ایجاد بیماریهای مخرب می شود.

آب یونیزه قلیایی آب زندگی است و کمک به جلوگیری از اسیدوز و اختلالات اسید وباز در بدن نظیر فشار خون، دیابت، نقرس، آسم و سرطان می شود.

وزارت بهداشت و رفاه کره آب یونیزه قلیایی را به عنوان عاملی مهم برای افزایش سلامتی معرفی کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسفروشگاه ارتباط با ما